Vzdálená pomoc našim zákazníkům

Našim zákazníkům nabízíme možnost online podpory. Pokud potřebujete online pomoc na vašem počítači, tak se naši odborníci připojí k vašemu PC a provedou požadované nastavení, nebo ukázku "jak na to".

Pomocí softwaru TeamViewer se připojíme k Vašemu počítači a můžeme za Vás provést požadované nastavení. Připojení k Vašemu počítači je bezpečné - během připojení nebudeme z vašeho počítače získávat žádné osobní údaje ani další informace.

Připojení k vašemu počítači pomocí softwaru TeamViewer:

  1. Stáhněte si program TeamViewer do Vašeho počítače.
  2. Spusťte tento soubor (jedná se o spustitelný soubor, není nutná žádná instalace).
  3. Po spuštění programu TeamViewer se v polích ID a Password ukáže Váš číselný kód, který nám prosím zavolejte - pomocí tohoto kódu se k Vám připojíme.
  4. Nyní budeme mít k dispozici vše potřebné, abychom Vám mohli pomoci.
  5. Během připojení můžete sledovat práci našich techniků přímo na Vašem monitoru. Jakmile ukončíte program TeamViewer, spojení s Vašim počítačem bude přerušeno.

Připojení k vašemu počítači pomocí softwaru RustDesk

Software RustDesk je open source aplikace pro vzdálený přístup k počítači. Je to plnohodnotná alternativa k TeamViewer. RustDesk nemusíte instalovat, pouze ho spustíte a podpoře nahlásíte vaše ID.


Připojení k vašemu počítači pomocí softwaru AnyDesk

Software AnyDesk lze použít pro jako alternativu k programu TeamViewer, a to pro jednodušší činnosti. AnyDesk nemusíte instalovat, pouze ho spustíte a podpoře nahlásíte vaše ID.

Pro zodpovězení vašich dotazů se na nás prosím obraťte.

Kontaktujte nás